İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme

  İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme Tedavisi İzmir

  Teknoloji ile birlikte estetik yöntemler de giderek kolaylaşmaya başladı. Eskiden cerrahi işlemlerle uzun ve acılı şekilde yapılan estetik işlemler, günümüzde dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor. Hatta iğne ile yapılan estetik işlemleri de iğnesiz başlıklarla tamamen acısız hâle getirilebiliyor. Uz. Dr. Burcu Demirdöver’in kliniğinde ENDYMED ile uygulanan tedavilerde hastanın ihtiyacına ve yapılmak istenen işlemlere göre farklı başlıklar tercih edilebiliyor. Yazımızda, İzmir’deki kliniğimizde sıkça kullandığımız iğnesiz başlık ile cilt yüzeyi yenileme işleminden bahsedeceğiz. Gelişmiş bir radyofrekans işlemi olan bu uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

  İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme Nedir?

  İğnesiz başlık ile cilt yüzeyi yenileme, radyofrekans işlemini tamamen acısız hâle getiren yeni nesil bir estetik uygulamadır. İşlev bakımından radyofrekans ile aynı olsa da kalıcılık, etki ve uygulama kolaylığı bakımından fraksiyonel radyofrekans ve diğer estetik uygulamalara göre çok daha başarılıdır. Hastanın rahat etmesini ve işlemden en kısa sürede, verimli sonuçlar almasını sağlayan iğnesiz başlığın en büyük artısı ise tartışmasız acı hissini neredeyse sıfıra indirmiş olmasıdır.

  İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme Nasıl Yapılır?

  Uygulama, tıpkı diğer radyofrekans uygulamalarında olduğu gibi hasarlı bölgeye ısı verilmesi ile yapılır. Cildin üst katmanlarını geçerek doğrudan hasarlı bölgeye etki eden ve diğer katmanların zarar görmesini engelleyen iğnesiz başlık ile cilt yüzeyi yenileme tedavisi, anestezik krem veya soğuk buhar uygulamasına ihtiyaç duyulmadan, çok daha kısa sürede tamamlanır. İşlemden sonra olumlu etkileri hemen görülebilen cilt yüzeyi yenileme işlemi hem yüze hem de vücudun diğer bölgelerine uygulanabilir. Kolajen üretiminin hızlandırılması sayesinde cildin alt dokularındaki sarkmalar engellenir. Bu da yüze gençlik ve canlılık etkisi olarak yansır.

  İğnesiz Başlık ile Cilt yüzeyi Yenileme Hangi Bölgelere Yapılır?

  ENDYMED, farklı başlıkları sayesinde her hastanın kendi şikâyetine özel tedavinin uygulanmasını sağlar. Cilt yüzeyi yenileme tedavisi, genellikle, cilt lekelerinden rahatsız olan ve derin kırışıklıkların etkisini hissetmeye başlayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İğnesiz başlık ile cilt yüzeyi yenileme tedavisi yüz ve vücutta güvenle kullanılabilir. Kırışıklık ve lekelerin olduğu bölgelerde cildin esnek ve ışıltılı hâle gelmesini, kırışıklıkların gergin cilt yapısı ile giderilmesini ve leke oluşumuna neden olan melanin’in dağılmasını sağlar.

  İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme Tedavisi Kimlere Uygundur?

  Uygulama, 18 yaşından büyük ve ciddi sağlık sorunları olmayan neredeyse herkese uygulanabilir. Kadın veya erkek fark etmez. Cilt yenileme, genç ve bakımlı görünmek isteyen her bireyin tercihi olabilir. Otuz yaşından sonra cilt sarkmaya ve esnek dokusunu kaybetmeye başlar. İğnesiz başlık ile cilt yüzeyi yenileme tedavisi orta yaşla birlikte çoğalmaya başlayan kırışıklıkların tedavisinde kullanılabilir. Ayrıca daha genç olup, cildinde ışıltı ve canlılık isteyenler, yaşlanma belirtilerine karşı önlem almak isteyenler ve lekelerinden şikâyetçi olanlar da cilt yüzeyi yenileme tedavisini tercih edebilirler.

  İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

  İğnesiz başlık ile cilt yenileme tedavisi;

  • Ağrı ve acı hissini en aza indirir.
  • Etkisi uzun süre kalıcıdır.
  • Tüm cilt tiplerine uygundur.

  İğnesiz Başlık ile Cilt Yüzeyi Yenileme Tedavisi İzmir

  İğnesiz başlık ile cilt yüzeyi yenileme tedavisi, İzmir’deki kliniğimizde yapılmaktadır. Uygulama yapılan bölgeye ve uygulanacak seans sayısına göre iğnesiz başlık ile cilt yenileme tedavisi fiyatları değişmektedir. İzmir cilt yüzeyi yenileme tedavisi fiyatlarını öğrenmek ve Uz. Dr. Burcu Demirdöver’e aklınızdaki tüm soruları danışmak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.