Dudak Dolgusu

  Dudak Dolgusu İzmir

  Güzel bir estetik görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, dudak bölgesinde güzel bir görünüm sağlamak için dudak dolgusu işlemini sıklıkla yaptırmaktadır. Göze çok daha güzel gözüken dudağa sahip olmak isteyen kadınlar, yaptırdıkları dudak dolgusu ile hayallerindeki dudaklara kavuşmaktadırlar. Dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak isteyen kadınlar için İzmir’de başarılı bir şekilde hizmet veren Dr. Burcu Demirdöver, en doğru seçenek olacaktır. Dudak dolgusu hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları Dr. Burcu Demirdöver’le iletişime geçerek sorularınızın cevabını bulabilir ve hayalinizdeki estetik görünüme sahip dudaklara kavuşabilirsiniz.

  Dudak Dolgusu Nedir?

  Yüzde en çok dikkat çeken dudaklar anatomik yapılardan dolayı farklı görünümlerde bulunmaktadır. Dolgun dudakların çok daha estetik görünüme sahip olduğunu düşünen kadınlar, dudak dolgusu nasıl yapılır sorusunu sıkça araştırmaktadır. Dudak dolgusu işlemi, kişiye özel yapılan bir işlem olup oldukça ağrısız ve acısız bir şekilde uygulanmaktadır. Küçük dokunuşlar ile hayalinizdeki dudaklara sahip olmak için tek yapmanız gereken İzmir’de başarılı bir şekilde hizmet veren Dr. Burcu Demirdöver’e başvurmak olacaktır.

  Alt dudak ve üst dudak arasındaki zayıf kalmış olan bölge için yapılan dudak dolgusu genel olarak kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Dudak kalbi adı verilen bu bölge kişilerde farklı olmaktadır. Dudak kalbi adı verilen bölgede zayıflığı olan kişiler, dudak dolgusu uygulaması ile çok daha güzel bir görünüme sahip olabilmektedir.

  Dudakların Dolgunluğuna da Dudak Çevresindeki Çizgilenmelere de Dudak Botoksu Uygulanıyor

  Dudak dolgusu işlemi, dudakların daha dolgun bir görüneme sahip olması için yapılmasının haricinde yüzdeki somurtuyormuş görüntüsünü yok etmek içinde uygulanmaktadır. Özellikle sigara içen kişilerin dudak çevresinde yer alan kasların çok fazla çalışmasından dolayı çizgilenmeler olmaktadır. Yaşlanmış gibi görünü yaratan bu çizgilerden dudak dolgusu ile kurtulabilmek mümkündür.

  Dudak Dolgusu Hakkında En Çok Merak Edilenler

  Dudak dolgusu işlemi her kişi için farklı dozlarda enjeksiyon yardımı ile yapılmaktadır. Kalıcı, yarı kalıcı ve geçici olarak uygulanması mümkün olan dudak dolgusu işlemini doktorunuzun belirlemiş olduğu zaman diliminde kolaylıkla yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Hyaluronik asit ile yapılan dudak dolgusu işlemi ise en kaliteli yapılan dolgu olarak gösterilmektedir. Dudak dolgusunu vücudun reddetme ihtimali oldukça düşüktür. Dudak dolgusu cildin su çekme prensibine dayanarak yapılmaktadır.

  Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

  Dudak dolgusu için gerekli olan plan yapıldıktan sonra herhangi bir acı duymamanız için dudak çevrenize jel sürülmesi gerekmektedir. Dudak bölgeniz için uygulamanızın gerçekleştirileceği alanlara uyuşturucu olan jel sürüldükten sonra belirenmiş olan bölgelerle iğne yardımı ile enjeksiyon yapılmaktadır. Yarım saat gibi bir kısa süre içinde yapılacak olan dudak dolgusu işleminden sonra buz uygulaması yapılmaktadır. İşlemden sonra bir süre yumuşak besinler ile beslenmeniz tavsiye edilmektedir. İşlem sonrasında kesinlikle 48 saat boyunca ruj sürülmemelidir ancak kesinlikle nemlendirici sürülmesi tavsiye edilmektedir.

  Dudak Dolgusu Fiyatları Ne Kadar?

  Dikkat çekici ve estetik görünüme sahip bir dudağa sahip olmak istiyorsanız İzmir’de bulunan Dr. Burcu Demirdöver’ den randevu alabilirsiniz. Yüz estetiğinde önemli bir yeri olan dudak dolgusu ücretleri, farklı teknik ve malzemelerin kullanılmasından dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Dudak dolgusu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Dr. Burcu Demirdöver’ e başvurmanız yeterli olacaktır.

  Dudak Dolgusu İzmir Dr. Burcu Demirdöver ile Dudaklarınıza Güzellik Katın!

  Oldukça estetik ve doğal dudaklara sahip olmak istiyorsanız Dr. Burcu Demirdöver; sizin için muhteşem dudaklar yapacaktır. Dudak dolgusu çeşitleri ile %100 vücuda uygun olan dudaklara siz de sahip olabilirsiniz! Hayal ettiğiniz estetik dudaklara Dr. Burcu Demirdöver ile birlikte yaklaşık olarak 10- 20 dakika gibi oldukça kısa bir süre içinde sahip olmaya ne dersiniz? İşlem ile ilgili farklı korkularınız varsa ve nasıl bir görünüm kazanacağınızı kestiremiyorsanız tüm sorularınızın cevabını alabilmek için hemen Dr. Burcu Demirdöver’e başvurun!

  Şimdi Ara!
  Yol Tarifi