Cilt Altı Sıkılaştırması İzmir

  Cilt Altı Sıkılaştırma İzmir

  Cilt altı sıkılaştırması, cildin alt katmanlarından yenilenmesi ve deformeyi yaratan esas bağların güçlendirilmesi için yapılan estetik uygulamalardır. Yaşlanmanın olumsuz etkilerini silmek ve ilerleyen dönemde ortaya çıkacak cilt kusurlarını geciktirmek, cilt altı sıkılaştırması ile mümkündür. Günümüzün gelişmiş lazer uygulamaları, ameliyatsız ve neredeyse acısız bir şekilde cildin gençleştirilmesini sağlamaktadır. Cilt altı sıkılaştırmasında da özel lazer cihazları kullanılmakta ve kısa sürede etkili sonuçların alınması sağlanmaktadır.

  Peki cilt altı sıkılaştırması nasıl yapılır? Hangi lazer türleri kullanılır?

  Yazımızda, cilt altı sıkılaştırması işleminde kullanılan özel lazer türleri ve tedavinin detayları hakkında bilgilere yer vereceğiz. Uz. Dr. Burcu Demirdöver’in kliniğinde, güvenle ve steril bir ortamda yapılan lazer uygulamaları hakkında bilgi almak ve hemen randevunuzu oluşturmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Cilt Altı Sıkılaştırmasında Hangi Yöntemler Kullanılır?

  Kliniğimizde

  • Palomar Icon Laser Max IR
  • Ulthera
  • ENDYMED 3 DEEP FR

  Cihazları ile cilt altı sıkılaştırma uygulanmaktadır.

  Kişinin cilt tipi, yaşı, uygulanacak anatomik bölgeye göre bu cihazlardan hangisinin kullanılacağına Uz. Dr. Burcu Demirdöver karar vermektedir. Bazı hastalarda bu cihazlar kombine olarak da kullanılabilmektedir.

  Cilt Altı Sıkılaştırması Kaç Seansta Tamamlanır?

  Birçok alanda tek seans uygulama yeterliyken kişinin cilt yapısı ve özellikle cilt altı dokularının kalınlığına bağlı olarak cilt altı sıkılaştırma işleminin 3-6 hafta içinde tekrarlanması gerekebilir.

  Cilt Altı Sıkılaştırma Güvenli midir?

  Cilt altı sıkılaştırma işleminde kullanılan cihazlar ve yöntemler FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylıdır. Uygulanacak enerjinin miktarı ve süresinin mutlaka uzman bir hekim tarafından planlanması gerekir. Risksiz bir işlem olmasına rağmen yanlış uygulandığında, ciltte yanıklar ve lekeler meydana gelebilir. İzmir’de cilt altı sıkılaştırma için güvenebileceğiniz adreslerden bir tanesi de kliniğimizdir. Kliniğimizde, tüm süreç Uz. Dr. Burcu Demirdöver tarafından planlanmakta ve uygulanmakta, bu işlemlerin yardımcı sağlık personeli tarafından uygulanmasına izin verilmemektedir.

  Cilt Altı Sıkılaştırmada Sonuçlar Ne Zaman Görülür?

  Cilt altı sıkılaştırma işleminde temel çalışma prensibi, kolajen üretiminin artırılmasıdır. Cilt sıkılaştırma, ortalama 30 dakika ile 1 saat arasında tamamlanır. İlk uygulamadan itibaren kolajen üretimi hızlansa da cildi yenilemesi için elbette ki biraz zaman gerekecektir. Bu nedenle yaklaşık 3 – 6 ay sabretmek gerekmektedir. Bu süre zarfında, işlem en belirgin sonuçlarını gösterir. Genç görünüm ve esnek bir cilt kişinin kendini gün geçtikçe daha iyi hissetmesini sağlar.

  İzmir Cilt Altı Sıkılaştırma Fiyatları Nedir?

  Cilt altı sıkılaştırma işleminde kullanılan yöntem, uygulama yapılan bölgeye göre değişmektedir. Bu nedenle cilt sıkılaştırma fiyatları hakkında net bir yorum yapmak doğru olmaz. Fakat İzmir’de cilt altı sıkılaştırma fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için kliniğimizi arayabilir ve 2020 cilt sıkılaştırma fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

  Şimdi Ara!
  Yol Tarifi